CSS TanıtımCSS Tanıtım

Web sitenizi stilize etmenin en popüler ve etkili yolu olan CSS'yi duymuşsunuzdur. Burada, bu CSS eğitiminde, sıkıcı görünen bir web sitesini çekici ve güzel hale getirebilecek bu Stil Sayfası hakkında çalışacağız. Eğiticiye başlamadan önce, gerçekten CSS Stil Sayfasının ne olduğu ve hangi özelliklerin sunduğu hakkında bilgi edelim.


CSS nedir?

CSS "Cascading Style Sheet“için kısaltmadır. CSS Style Sheet bir basit ve kolay bir şekilde bir web sayfası stilize etmek için kullanılır. Çeşitli kullanılır HTML öğelerine Stilize ve gerekçesiyle bunları biçimlendirmek color, size, position,Bu çeşitli özelliklere sahiptir vs. CSS aynı zamanda yeteneklerini geliştiren Sınıflar ve Kimlikler kavramına da sahiptir.Öğrencilerin ilerleyen bölümlerinde bunları ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.
Web sitemizdeki bu CSS eğitimi basit ve kolay anlaşılır bir dilde yazılmıştır. Tüm css temelleri ile mutlak yeni başlayanlara odaklanmıştır. Ayrıca CSS Stil Sayfasının en yeni sürümü olan CSS3 eğitimini de yeni özelliklerle tanıttık. Bu eğitimde mutlak temeller css'den ileri kavramlara geçilmektedir. Temel olarak, CSS öğelerini HTML öğelerine nasıl yerleştireceğinizi öğreneceğiz, SınıfKimliklerKutu modelidolgukenar boşluğu vb. Hakkında çalışacağız. Önceden Alt gölge efekti2DCSS3 gibi yeni özellikleri keşfedeceğiz. ve 3D dönüşümler ,Medya Sorgusu vb.    CSS Eğitimi


Üyeler
 
Misafirler (0)
 
Botlar (1)
crawl Bot 
Toplam çevrimiçi (1)HTML Tanıtımı

HTML nedir? HTML , Köprü MetniCSS Seçici

CSS seçicileri, stil vermek


Kategoriler